Víte, jaké barvy budou na oblečení in letos v létě?

Venku zatím vládne opravdové aprílové počasí, ve kterém se vyzná asi jen málokdo. Teplejší počasí na sebe ale už nenechá dlouho čekat a je lepší být připravená na teplé letní dny, co se šatníku týká. Jaké jsou barevné trendy pro nadcházející sezónu?

Modrý denim – barva, která nikdy nezklame

První místo v barevných odstínech pro letošní rok zaujímá barva modrá v odstínu denim. Tato barva se řadí mezi barvy univerzální a pomocí nejrůznějších provedení se nemusí striktně zůstat pouze u džínového vzhledu.

Oslnivá žlutá barva

Hned v závěsu za modrou barvou bude i letošní léto v kurzu oblíbená žlutá barva. V létě se hodí nejen na oblečení, ale také na kterýkoliv doplněk.

Červená – barva smyslnosti

Červená barva navozuje pocit zábavy a smyslnosti. Hodí se na topy, sukně, kalhoty i doplňky. S červenou barvou nikdy nešlápnete vedle.

Světle modrá barva – barva moře

Stejně jako žlutá barva lidem připomíná slunce, tak světle modrá barva připomíná léto a moře.  Velice příjemná a svěží barva, která nezklame žádné oko.

Zelená – veselá a hravá barva

Další veselá barva, která bude in v letošní sezóně, je barva zelená. Světlými ani tmavými odstíny určitě nic nezkazíte.

Romantická růžová

Růžová v létě nikdy nebude out. Ve svých výrazných odstínech se hodí od plavek až po nejrůznější doplňky. U mladých holek je skvělá v kombinaci s dalšími růžovými doplňky. Starší dámy by měly volit maximálně jeden růžový kus oblečení nebo doplňku.

Stříbrná na oblečení, ale hlavně na boty

Stříbrná barva je žádoucí nejen v žáru velkoměsta a nočního života. Skvěle vypadá i na dobře padnoucí obuvi.

Panensky bílá

Bílá barva se hodí nejen na noblesní události, ale i pro všední dny. Její výhoda je, že se dá kombinovat s libovolnou barvou a nemusíte si lámat hlavu ani s barvou doplňků. 

Nekonečná černá barva

Také černá barva je univerzální, proto je možné jí kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Působí elegantně a je možné jí nosit bez ohledu na to, jakou událost se chystáte navštívit.