Vestavný biokrb

Vestavný biokrb je vhodný nejen do domu, ale i do bytu

Léto sotva začalo, ale už je nejvyšší čas myslet na to, jak si zpříjemníte letošní Vánoce. Vestavný biokrb vám poslouží jako skvělý pomocník. Není nic krásnějšího než pohled na krb, který může posloužit také jako moderní doplněk do interiéru. Navíc vaší místnost i proteplí. 

Vestavný biokrb je pracnější na instalaci než volně stojící či nástěnný biokrb, ale vyplatí se

Je pravda, že oproti nástěnným a volně stojícím biokrbům jsou vestavné biokrby pracnější na instalaci, ale výsledek je doslova dokonalý.

Ani u vestavných biokrbů není potřeba stavebního povolení. Máte tedy jistotu, že váš krb může začít hořet téměř okamžitě, co si ho pořídíte. Nemusíte ztrácet čas obíháním úřadů a složitým získávání patřičných stavebních povolení. 

Do bytu nebo do domu? Záleží jen na vás

Zatímco klasické krby jsou díky svému robustnímu řešení vhodné spíše do domů, v případě vestavných biokrbů je rozhodnutí čistě na vás. Díky jejich nízké váze jsou totiž vhodné nejen do domů, ale i do bytů. Vy se budete rozhodovat již jen o tom, jaký typ biokrbu pořídíte, jakou bude mít barvu a kam ho umístíte.

Jejich velkou výhodou je navíc i to, že se nemusíte obávat nadměrného zápachu z kouře. Palivem je bio-alkohol, jenž hoří krásným žlutým plamenem bez dýmu a škodlivých zplodin. Nezatěžujete tudíž ani životní prostředí. 

Vestavný biokrb Vestavný biokrb

Máte obavu z velké spotřeby?

Jestliže se obáváte, že díky bio palivu prudce stoupnou vaše výdaje, ujišťujeme vás, že tomu tak není. Samozřejmě záleží na typu hořáku a jeho nastavení. Nicméně výkon biokrbů je od 1 kW do 4 kW. Tento výkon stačí na to, aby proteplil jednu až dvě místnosti. Hodina hoření tak vyjde na necelých 8 Kč, což není vůbec vysoká částka za to, že si zpříjemníte chladné večery.

I zde platí, že čím větší výkon, tím větší spotřeba. Ostatně jako u běžných krbů, které spalují dřevo, brikety a další.

 

Vy ještě nemáte biokrb?

Přejít do obchodu