Kempování

Také milujete kempování?

Léto je v plném proudu a vám už nezbývá dovolená na to, abyste odcestovali do zahraničí? Pořád existuje varianta, jak si zpříjemnit letní počasí. Řeč je o kempech, které si rok od roku získávají na oblibě nejen u vyznavačů kempování, ale i u rodin s dětmi a dokonce i u mladých lidí. Že nemáte patřičné vybavení? To je ten nejmenší zádrhel, protože díky výstavě stanů vybavení pro kempování pořídíte velice levně. Vaše dovolená vás tak nepřijde vůbec draho a navíc vám bude stačit i víkend, protože nemusíte cestovat daleko. 

Vše si můžete vyzkoušet

Největší akce v Evropě, kde si můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet veškeré vybavení zaměřené na turistiku, pobyt v přírodě a kempování jako takové. Stany, spacáky, karimatky, batohy, ale také boty a oblečení pro outdoorové aktivity. Výhodou je, že přesně víte, co kupujete a navíc díky proškolenému personálu získáte odbornou pomoc při výběru vhodného vybavení pro vás. 

– spacáky

Neváhejte, výstava trvá už jen do 13.srpna

Každoročně se s přibývajícími dny u některých položek výrazně snižují ceny. Proto neváhejte a na výstavu se vydejte do 13.srpna. Letos nezaplatíte za parkování, ale ani za vstup. Navíc při koupi výrobku ke kempování budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. 

Nemáte čas se na výstavu vypravit? Nebo je pro vás Praha příliš daleko? Neváhejte a nakupte online u pořadatale této akce 4Camping, který má velice přijatelné ceny i na internetu. 

Kempování na místech, která si oblíbíte

Pokud nepatříte mezi jedince, kteří mají v oblibě mačkání se „hlava na hlavě“ a „stan na stanu“, pak vřele doporučujeme autokemp Dolní Kalná. Nejen, že je zde velké prostranství pro kempování, ale najdete zde i prostor, kde jsou chatky. Před stanem si můžete rozdělat vlastní oheň. V areálu je dále velký plavecký bazén a kiosek. V kempu najdete zázemí pro děti a v okolí jehličnaté lesy. V docházkové vzdálenosti najdete i obchod v nedaleké vesnici. 

Další místo, které doporučujeme, je Autokemp Hamr na Jezeře. Svůj stan si můžete rozložit kdekoliv v lesním prostranství, které je určené pro stanování, libovolně si můžete rozdělat oheň před stanem a v areálu najdete stánek s čerstvým pečivem, ale také kiosek. Okolí je ideální pro příjemné procházky. Nedaleko vede i cyklostezka, takže se nudit určitě nebudete. V docházkové vzdálenosti je navíc i koupání. 

 

Máte rodinu a upřednostňujete raději welness pobyty a prodloužený víkend? Podívejte se, jak správně vybírat, abyste byli spokojení.