Hledání práce v IT

Práce v IT? Nikdy nebylo jednodušší najít zajímavé projekty

Ať se chcete zabývat vývojem se zaměřením na back-end nebo front-end, vývojem androidů, případně chcete dělat product či project managera, nahrává vám do karet fakt, že v současné chvíli je na trhu mnoho zajímavých projektů, zatímco kvalitních vývojářů je nedostatek. Práce v IT tak nabízí výrazně zajímavější platy v porovnání s lety minulými, ale navíc je možné získat i zajímavé výhody.

Práce v IT aneb Individuální přístup pro každého kandidáta

Také se vám stává, že je váš Linkedin profil zahlcen zprávami od nejrůznějších lovců hlav nebo personálních agentur, které nabízí údajně ty nejlepší nabídky, s jakými jste se kdy setkali? Co když pro vás ale nabídka zajímavá není? Dokáží vám nabídnout i něco jiného? Nebo tím hledání práce končí? Jak s vámi dále pracují? Ve většině případů nijak. Věděli jste ale, že je na trhu firma, která nejen, že vám sežene práci podle toho, co chcete, ale ještě k tomu se o vás bude starat. Jak? Jednoduše. V týmu mají kouče, který se o vás stará po celou dobu spolupráce.

Co je úlohou kouče?

Úkolem kouče je, abyste se ve firmě cítili dobře a pokud v něčem tápete, domluví vám patřičné vzdělání. Zajistí vám mentora na oblast, kterou potřebujete zdokonalit (většinou další programovací jazyky, cizí jazyky a další důležité věci, které vám pomohou ve vaší kariéře).

Kdo mentoring platí?

Firma, která vám obstará práci a spolupracuje s koučem, se zároveň stará o vaše vzdělání a tím je myšleno i to, že jej plně hradí. Dalo by se říct, že dostanete full servis.

O kom je řeč?

OLAP! Žádná kostka, ale Olap.cz s.r.o. Je to úspěšná firma, která kromě mentoringu zastává názor, že v práci by měla existovat svoboda a s tím spojená možnost pracovat odkudkoliv.

Ještě váháte, kdo vám nejlépe při hledání práce v IT pomůže? Napište email na info@olap.cz.

 

[poll id=“3″]