Potřebujete vlastní web? Získejte exkluzivní slevu na tvorbu webových stránek

Na konci roku 2016 bylo dle Českého statistického úřadu 76% domácností připojených k internetu. To znamená, že zhruba 8 000 000 uživatelů jej aktivně využívá. Především pak k vyhledávání nejrůznějších informací, nakupování či trávení času na sociálních sítích. Proto se dnes každému, kdo podniká, vyplatí tvorba webových stránek od odborníků nebo svépomocí. Inzerce v časopisech či novinách je takřka za zenitem a kdo dnes není online, jako by nebyl. Budoucnost patří online světu a ten, kdo webové stránky ještě nemá, se ochuzuje o potenciální zájemce, kteří jej mohou oslovit skrze internet. 

Nejčastější důvody, proč lidé nemají zájem o vlastní web

Rozšířeným argumentem, proč nemít vlastní web, je dostatečná klientela v současné chvíli a doporučení od stávajících klientů. Ano, je sice pravda, že doporučení, bylo, je a bude tou nejefektivnější a nejlevnější reklamou, ale co se stane, když dojdou zdroje kontaktů? Jak se budou získávat zakázky? Je lepší, když se na budoucnost myslí již nyní. 

Zákazníci vám mohou zanechat zprávu či poptávku takřka kdykoliv

Určitě se vám již někdy stalo, že jste byli natolik zaneprázdněni, že jste nemohli přijmout hovor. Co když to ale byl zákazník, který si vás vybral? Je pravděpodobné, že jste na základě tohoto nepřijatého hovoru o zákazníka přišli. Jak tedy docílit, abyste nezmeškali ani jeden kontakt?

Jednoduše. Na webových stránkách můžete mít formulář, který zákazníci mohou vyplnit. Je možné nastavit běžný formulář, který zanechá krátkou zprávu, ale také sofistikovaný formulář, kde zákazník může vyplnit, kdy konkrétně vaše služby potřebuje a mnohé další.

Co získáte vlastním webem?

Odborníci tvrdí, že lidé více důvěřují firmám, které investují do reklamy a mají firemní webové stránky. Zároveň většina z dotazovaných dodává, že by firmu, kterou nenajdou na internetu, ale např. jen v lokální inzerci apod., nikdy neoslovili. Proč se tedy ochuzovat o nové klienty, když můžete mít web vytvořený v krátkém časovém úseku a navíc za přijatelnou cenu? 

Vlastními webovými stránkami získáte nejen svou vlastní prezentaci, ale také to, že každý zákazník bude ihned vědět, co konkrétně nabízíte nebo jaké máte ceny. Vy tak nebudete muset vytvářet banální cenové kalkulace, které mnohdy přijdou zcela vniveč. 

Investice, která se vám vrátí nejen v podobě ušetřeného času

Představte si, že jste drobný živnostník, který nemá vlastní web. Své klienty se snažíte získávat pomocí inzertních portálů, které jsou zdarma. Znamená to, že za potenciálním klientem musíte nejprve přijet, v té lepší variantě uděláte hovor, ve kterém se klient bude ptát na nejrůznější dotazy. Takový hovor zabere třeba 30 minut. Pokud by se jednalo o schůzku, může zabrat i několik hodin a přesto nemusí dopadnout ku vašemu prospěchu. Co by se ale stalo, kdyby klient veškeré informace, kvůli kterým se s ním scházíte, našel na vašem webu? Získáte tak samozřejmě spoustu času, který jinak strávíte telefonickým hovorem, případně dojezdem za klientem. 

Pryč jsou ty doby, kdy vás jednoduchý web vyšel na desetitisíce korun

Stále více lidí využívá k tvorbě vlastních webových stránek nejrůznější nástroje, které jsou k dostání na internetu. Některé jsou zdarma, jiné jsou placené. Jedním z nejpoužívanějším nástrojů k tvorbě osobního webu je WordPress. I zde ovšem platí, že je třeba investovat čas, abyste byli schopni udělat základní webové stránky. Jestliže ale čas nemáte, případně nemáte chuť učit se něco nového, pak vás vlastní jednoduchý web může vyjít kolem 3 000 Kč včetně webhostingu a domény pro několikastránkový web nebo pod 4 500 Kč při složitějším řešení. 

Pro moderní a elegantní weby doporučujeme obrátit se na Jednoducheweby.cz, kde navíc získáte exkluzivní slevu, kterou nabízíme pouze na našich webových stránkách. 

Akce do 31.3.2017

Slevové kódy s platnosti do 31. 3. 2017

  • Sleva 400 Kč na web Mikro – WM03DM
  • Sleva 600 Kč na web Standard – WS03DM

*Slevu získáte vyplněním kódu v nezávazné poptávce na stránkách. 

Přejít na web