Jídelníček a hubnutí

Pomůže jídelníček sundat nechtěná kila do léta?

Dámy, ale i pánové, pokud jste ještě nestihli zhubnout tukové zásoby a nejste zrovna milovníci denního trápení v posilovně, pak pro vás máme skvělou zprávu. I dobře nastavený jídelníček vám pomůže zhubnout pár kil. Nečekejte ale, že vaše postava bude zformovaná. Pro vysportovanou postavu, jak už sám název říká, budete muset něco udělat. Nejlépe začít s kardio cvičením (běhání, rychlá chůze apod). Tím také zhubnete přebytečný tuk. Pomocí silového cvičení své tělo zase více zpevníte. Vraťme se ale zpátky k jídelníčku a jak ho nastavit, aby se v našem těle redukoval tuk. 

Nastavení stravovacích návyků

Jídelníček by měl obsahovat správný obsah živin (sacharidy, bílkoviny, tuky). Vaše tělo by z něj mělo získat vyvážené množství vlákniny, díky které správně funguje trávicí trakt, a vitamínů. Klíčem k dosažení vytoužené postavy je tedy správně nastavený poměr sacharidů, bílkovin a tuků. Takovou informaci si můžete vyhledat na internetu, ale je třeba počítat s tím, že na každého působí něco jiného. Můžete se také inspirovat v článku Jak pomocí stravy zredukovat přebytečnou váhu.

Ze všeho nejdůležitější je vytrvalost

Zapomeňte na „zázračné“ hubnoucí doplňky stravy, které se hojně nabízí na internetu. Riskujete nejen své zdraví, ale zároveň zbytečně vyhazujete peníze. Abyste něco získali (v tomto podání tělo snů), je třeba něco obětovat (vzdát se nezdravých pokrmů, investovat čas do cvičení atd). Je důležité si uvědomit, že pokud nebudete jídelníček či cvičení dodržovat pravidelně, případně s tím celkově přestanete, pak se dostaví jojo efekt a vaše pracně sundaná kila se vrátí jako bumerang. Chcete-li si krásnou postavu udržet, pak stále jezte zdravě a cvičte. Pokud ke cvičení máte odpor, věřte, že to časem přejde a stane se to jednou z vašich nejoblíbenějších činností. 

Kdo vám pomůže nastavit jídelníček? 

Jak už bylo zmíněno, můžete si informace dohledat sami, ale hrozí, že nebudete přijímat správný poměr živin. Obrátit se můžete také na odborníky, kteří sestaví podrobný jídelníček přímo pro vás. Mimo to vám pomohou i s následujícím:

  • vyhodnotí vaše stravovací návyky, 
  • nastaví podrobný jídelní plán na 90 dní,
  • doporučí pohybový plán,
  • nastaví pitný režim. 

Pro koho je odborné sestavení jídelníčku vhodné?

Pro každého, kdo:

  • neúspěšně vyzkoušel nejrůznější diety, 
  • si neví rady, co a kdy jíst,
  • nemá čas studovat odborné knihy s hubnoucími metodami,
  • chce zlepšit svůj zdravotní stav. 

Na koho se obrátit a kolik mě to bude stát? 

Na internetu je nespočet odborníků, kteří vám se sestavením jídelníčku pomohou. Nejlepší je volit takového poradce, který je již vyzkoušený a má kladné reference. 

Ceny za tyto služby se pohybují v rozmezí od stovek korun až po tisíce korun. My v současné chvíli doporučujeme sestavení jídelníčku od paní Barbory, která si pro vás připravila akční nabídku. Cena za sestavení vyváženého jídelníčku tak vyjde na pouhých 189 Kč! Akce je platná pouze pro následujících 11 hodin. Neváhejte a získejte tuto jedinečnou cenu. 

Získat sestavení jídelníčku za 189 Kč!