Uklizený byt

Perfektně uklizený byt – cesta ke spokojenému bydlení

Milé dámy, ať už jste zaneprázdněné rodičovskou dovolenou a staráním se o děti nebo jste plně vytížené zaměstnáním, je třeba starat se o domácnost a mít uklizený byt. Ve městech jako je Praha a Brno již působí skvělá úklidová služba LidskaSila.cz. Jejich přístup k dámám na úklid je obdivuhodný a stejně tak i ony přistupují k úklidu svěřených nemovitostí. Navíc se již nespecializují pouze na úklid jako takový, ale postarají se vám o žehlení či mytí oken.

Přenechte úklid druhým a svůj čas využijte produktivněji aneb Uklizený byt do druhého dne

Je pravda, že skloubit úklid s fungující rodinou a například podnikáním či běžnou prací, může být nadlidský úkon. Naštěstí žijeme v moderní době, kdy stačí sednout k počítači, udělat objednávku a o váš domov bude postaráno s největší odpovědností. Pokud navíc nemáte čas na pravidelný úklid, může dojít k trvalému poničení povrchů předmětů nebo podlah, což může mít za následek snížení hodnoty vašeho domova.
Proč se pravidelně trápit něčím, co nás nečiní šťastnými? Můžete tak vyrazit do přírody nebo s kolegyněmi z práce za kulturou.

Úklid bytu nebo domu

V rámci běžného úklidu domácnosti se dámy ze společnosti LidskaSila.cz postarají o kompletní úklid vaší kuchyně, koupelny či obývacího pokoje. Ale ani další místnosti nezůstanou bez povšimnutí.

Kuchyně

Úklid v kuchyni zahrnuje vyluxování a vytření podlahy, vyčištění dřezu a uklizení nádobí, umytí linky, lednice a sporáku zvenčí a také vynesení koše.

Koupelna

V koupelně očekávejte vyčištěný záchod, sprchu, umyvadlo i vanu, vytřenou podlahu i utřený prach, vyleštěná zrcadla i veškeré skleněné povrchy a i zde budou vynesené odpadky.

Obývací pokoj

Váš obývací pokoj bude dokonale uklizený včetně vyluxované a vytřené podlahy, utřeného prachu, vyleštěných zrcadel i všech skleněných povrchů a odpadky budou sesbírané a vynesené.

Dětský pokoj a další místnosti

Všude očekávejte čisté podlahy a utřený prach. V ložnici ustláno a vyluxováno i pod postelí. V dětském pokoji budou uklizené hračky a nemusíte se obávat, že by dámy zničily tajné bunkry vašich dětí.

Žehlení

Konec trávení času u žehlení. Bude postaráno o vaše košile či halenky, trička, kalhoty, ale také ponožky, ložní prádlo a ručníky. Dokonce i dětské látkové pleny vám vyžehlí.

Mytí oken

Zřejmě jedna z nejméně oblíbených činností, co se úklidu domácnosti týká. Získáte nejen umytá okna beze šmouh, ale bude postaráno i o rámy, parapety či konzole. Zkrátka a jednoduše bude výsledkem uklizený byt ve všech ohledech. 

Cenu víte ještě před tím, než si úklidovou službu objednáte

Díky chytré aplikaci na webu LidskaSila.cz si jednoduše vypočítáte předběžnou cenu úklidu a dopředu tak víte, v jaké cenové hladině se úklid bude pohybovat. Máme pro vás ve spolupráci s Lidskou sílou připravenou slevu ve výši 300 Kč na váš první úklid. Klikněte na tlačítko a do objednávky zadejte promokód: TOPUKLID.

Získat slevu 300 Kč