Nové plavky

Chystáte se k vodě nebo na dovolenou? Nezapomeňte nové plavky!

Říkáte si, že nejste celebrita, abyste si s sebou brala více než jedny plavky na dovolenou, ale je třeba myslet i na to, že by se mohla stát nehoda v podobě utrženého ramínka a podobně, případně vaše staré plavky již vyšly z módy a potřebujete koupit nové plavky. Ať tak nebo tak, přinášíme vám žhavé tipy pro letošní léto, abyste byla šik za každých okolností.

Na opálené tělo jen nové plavky zářivých barev

Leckdo si myslí, že této skupině žen sluší každá barva, ale opak je pravdou. Dokážete si představit ženu s olivovou pokožkou, která má na sobě mdlé barvy? Tyto barvy jim nelichotí, stejně jako plavky s romantickými kytičkami.

Z barev doporučujeme: bílou, černou, olivovou, sytou modř, rudou, růžovou, ale také cihlovou nebo zelenou barvu.

Neopálená? Nevadí, i vy budete sexy v plavkách

Spousta žen se zbytečně trápí tím, že nejsou sexy do plavek, protože nejsou opálené. Máme pro vás jednu radu. Pokud žena nemá v hlavě, pak ani opálení nepomůže. (Samozřejmě existují výjimky z řad mužů, kteří naopak oceňují, když žena není chytřejší než oni.) Takže se přestaňte zbytečně stresovat a podívejte se, jaké plavky jsou dobré pro ty z vás, které máte obtíže s opalováním.

Určitě se vyhněte křiklavým a výrazným barvám, ale sbohem dejte i bílým a černým plavkám. Jsou pro vás ideální jednobarevné plavky.

Z barev doporučujeme: modrou (světlá námořnická modř, středně a džínově modrá), hnědobéžovou nebo temnější zelenou barvu.

Hubená nebo kyprá? Pro každou existují vhodné modely

Štíhlé ženy mají tu výhodu, že na nich budou dobře vypadat všechny typy plavek. Ale co ženy plnoštíhlé? Ty mají chodit zahalené v županu? Nikoliv. Hitem letošního léta jsou plavky jednodílné, které nějaký ten nedostatek naštěstí dokáží schovat. Tudíž i ženy s označením krev a mléko si přijdou na své.

 

Zajímají vás i další informace ze světa módy? Podívejte se do kategorie, která se tomu věnuje.