Filmy na DVD

Květnové filmy na DVD, které musíte vidět

Všichni občas máme období, kdy bychom sebou jen plácli na gauč, zapnuli televizi a nemysleli na nic. Nejen v takových chvílích se hodí přehled o tom, které filmy na DVD stojí za to vidět a kterým se vyhnout obloukem. Podívejte se na krátký seznam filmů, které vyšly v květnu na DVD a vy je prostě musíte vidět.

Spojenci

Opravdové charizma, které vyzařuje z obou hlavních představitelů (Brad Pitt a Marion Cotillard) se nedá slovy popsat. Film pojednává o spojencích, kteří v roce 1942 měli za cíl zabít německého velvyslance v Casablance. Marion, která ve filmu hraje roli manželky Brada, mu pomáhá se splněním jeho mise. Jejich předstírané city se postupně mění na opravdové, a to do chvíle, kdy Brad zjistí, že by se mohlo jednat o předem naplánovanou hru, která může ovlivnit výsledek Druhé světové války. Více prozrazovat nebudeme. Jen dodáme, že film stojí za to. 

Proč právě on? 

Bláznivá komedie o spořádané rodině, kdy taťka sní o tom, aby jeho prvorozená dcera zdárně dokončila školu a našla si spořádaného manžela. Ale jak to tak chodí, dcera za zamiluje to rebela, který jí chce během vánočních svátků požádat o ruku. 

Jestli chcete zažít trochu srandy, doporučujeme tuhle komedii, která zcela neohromí, ale ani neurazí.

Rozpolcený

Hlavní role se zhostil James McAvoy a hraje rozpolcenou osobu. Tenhle film vás z počátku naladí jistým napětím a vy netrpělivě čekáte, jak to asi dopadne. James unese tři studentky na parkovišti a protože je blázen, ve kterém se skrývá 23 osob a netrpělivě očekává tu 24., studentky zamkne ve sklepě. Jedna ze studentek se pokusí využít stavu Jamese, aby mohla utéct. Jak celý film dopadne, na to se podívejte sami. 

My film hodnotíme celkem kladně, tedy až na závěr, který je dost přitažený za vlasy. 

La La Land

Říká se: „to nejlepší na konec“. Tak u tohohle filmu to však rozhodně neplatí. Takový brak nebyl už dlouho natočen. Pokud si nechcete zkazit večer dvouhodinovým, rádoby moderním, muzikálem, pak tento film rozhodně nedoporučujeme. Upřímně nechápeme, za co tolik slávy a ocenění. Nebýt Ryana Goslinga a Emmy Stone, nedalo by se na to koukat už tak po 10 minutách. Možná ještě dříve. 

Které filmy na DVD vidět a které ne? 

Spojence si určitě pusťte. Filmy Proč právě on a Rozpolcený nejsou nejhorší, přesto se dá čas využít lépe. Film La La Land nedoporučujeme ani největším nepřátelům. 

[poll id=“2″]

Raději si přečtete zajímavou knihu? Vyberte si žánr, který máte rádi. 

Přejít do obchodu