Silvestr

Kam na Silvestra a 26 tipů, jak si Silvestr zaručeně užijete

Silvestr se kvapem blíží a mnoho lidí si láme hlavu nad tím, jestli poslední den v roce stráví u televize nebo jestli zvolí jinou aktivitu. Kam 31.12.2017 vyrazit na Silvestra, abyste se nenudili a měli z tohoto dne skvělé zážitky? 

Silvestr v Praze

Dřímá ve vás dětská duše a spontánnost? Dáváte přednost akčním zážitkům nebo chcete udělat radost svým dětem? Pak nevynechejte bobovou dráhu na Proseku. V neděli od 12 do 18 hod budou děti jezdit zdarma. Jestliže pojede rodič na bobu s dítětem, pak i on má jízdu zdarma. 

Nebude chybět silvestrovské občerstvení. Silvestrovský program je samozřejmostí a bude se konat za každého počasí.

Středočeský kraj – silvestrovský ohňostroj v Poděbradech a silvestrovská řepařská drážka v Kolíně

Nádherné lázeňské město vás zve na silvestrovský ohňostroj v Poděbradech. Začátek akce je naplánovaný od 23:30 hod. 

Pokud nevíte, kam na Silvestra vyrazit, Poděbrady jsou skvělou volbou. Kromě ohňostroje, který se koná na lázeňské kolonádě, se můžete projít do nedalekého Nymburka, který má naplánovaný novoroční ohňostroj na 1.1. 2018 od 18 hod.

Hledáte-li zábavu na silvestrovské dopoledne, dopřejte svým ratolestem nezapomenutelný zážitek v podobě jízdy na řepařské dráze v Kolíně. Vyráží se ze stanice Kolín-Sendražice a bude pro vás nachystané občerstvení. 

Jízdy jsou naplánované i na 1. lednový den. 

Jihočeský kraj – táborský hodokvas v krčmě Husova mlýna a Silvestr s hudbou v Českém Krumlově

Silvestrovský večer se dá prožít i netradičně. Jste-li z Jihočeského kraje, nenechte si ujít tuto událost a oslavte příchod Nového roku ve středověkém stylu v husitské krčmě v Táboře

Jste-li vyznavači vtipných gagů podobným těm z Dětenic, otázka „Kam na Silvestra“ se vás netýká. 

Náměstí Svornosti ožije v duchu hudby od českokrumlovských kapel během silvestrovského večera v Českém Krumlově. Dáváte-li přednost večeru s hudbou, neváhejte a přijďte si poslechnout kapely Hrajeto nebo Element. 

Plzeňský kraj – Plzeň pro milovníky zvířat

Akce určená spíše pro děti, ale své si najdou i dospělí. Bude pro vás připravená naučná stezka o ceny a chytání zlaté rybky. Když budete mít štěstí, dostanete od ní nějaký ten dárek. Nenechte si ujít silvestrovskou naučnou stezku v plzeňské ZOO, která začne v 10 hodin dopoledne. 

Karlovarský kraj – kam na Silvestra v Chebu?

Ať jste vyznavači běhu nebo se teprve chystáte začít běhat, je pro vás skvělou příležitostí silvestrovský běh v Chebu. Happeningová nezávodní akce, díky které můžete předběhnout svá novoroční předsevzetí, je skvělou příležitostí, jak zakončit letošní rok aktivně. 

Akce je naplánována od 9 do 14 hod. 

Ústecký kraj – rodinný Silvestr v Litvínově

Ohňové vystoupení divadla Kvelb pro vás přichystalo představení, ve kterém nebudou chybět ohňové loutky a ohňové efekty. Následovat bude silvestrovský ohňostroj v Litvínově od 17 hodin. 

Liberecký kraj – novoroční přípitek v Liberci

Romantickým duším doporučujeme silvestrovský večer v parku u kostela v Liberci Ostrašov

Královéhradecký kraj – silvestrovské odpoledne v Novém Městě nad Metují a silvestrovský ohňostroj v Trutnově a Novém Bydžově

Vaše děti čeká silvestrovské odpoledne plné zábavy v Novém Městě nad Metují. Chybět nebude kouzelník, soutěže o ceny, přípitek a samozřejmostí je i ohňostroj. Akce začíná v 15 hodin. 

Pro ty z vás, kteří dávají přednost pyrotechnice, doporučujeme silvestrovské ohňostroje v Trutnově a v Novém Bydžově

Pardubický kraj – dětský silvestrovský ohňostroj v Litomyšli 

Přijďte se se svými dětmi rozloučit s rokem 2017. Od 18 hodin se v Litomyšli koná dětský silvestrovský ohňostroj, který bude i tentokrát doprovázen čočkovou polévkou a vdolečky. 

Kraj Vysočina – sportem ku zdraví a Soulvestr v Jihlavě

Silvestrovský běh je naplánovaný na 11. hodinu v Jihlavě. Ohlídejte si čas, jestliže dáváte přednost sportovnímu zakončení roku. 

Pokud jste milovníci dobré hudby, kterou soul bezesporu je, nenechte si ujít oslavu konce roku v Soul Music Clubu v Jihlavě. Začátek je naplánovaný na 22. hodinu. 

Jihomoravský kraj – silvestrovský pochod v Mariánském údolí, dětský Silvestr v Blansku, Silvestr v aqualandu Moravia nebo Silvestr na náměstí ve Slavkově u Brna

Nenechte si ujít tradiční silvestrovský pochod v Mariánském údolí, který začíná mezi 9. a 10. hodinou. Na stanovištích na vás čeká občerstvení. Zakončení je v restauraci Potrefená Husa na radnici. 

Zábava pro nejmenší a dětský Silvestr – kino Blansko. Pro děti je připravené divadelní představení, film a nebude chybět ani ohňostroj. Zahájení v 15 hodin. 

Hledáte-li zábavu především pro vaše děti, pak doporučujeme Silvestr v Aqualandu Moravia. Na děti bude čekat několik pohádkových světů, tématické soutěže, ale i diskotéka. 

Poslední den v roce se neobejde bez pořádného ohňostroje, který pro vás bude připravený od 20 hodin na Silvestra ve Slavkově u Brna. Těšit se můžete i na výborný svařák. 

Olomoucký kraj – Silvestr v Přerově a silvestrovský běh v Prostějově

Hledáte akční a bujaré zakončení letošního roku? Pak právě pro vás se chystá Silvestr na náměstí v Přerově. Od 14 hodin se můžete těšit na plaveckou show, vánoční kino, ale také silvestrovskou retro party. 

Pro ty z váš, kteří nechtějí zahálet a upřednostňují aktivní program, je přichystaný silvestrovský běh v Prostějově. První běhy odstartují v 10 hodin. 

Zlínský kraj – silvestrovské zimní kino v Uherském Hradišti a silvestrovské oslavy ve Valašském Meziříčí

Nenechte si ujít šesté pokračování rodinných oslav k zakončení roku a přijďte si užít bohatý program. Akce silvestrovské zimní kino v Uherském Hradišti je určená pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé. 

Silvestrovský ohňostroj ve Valašském Meziříčí rozzáří oblohu v 18 hodin. Oslavy jako takové začnou již v 17 hodin. Kromě ohňostroje se můžete těšit na plno soutěží, diskotéku a další zábavu. 

Moravskoslezský kraj – silvestrovský ohňostroj v Ostravě, silvestrovský výšlap k Mirkovu prameni a půlnoční ohňostroj v Příboru

Nenechte si ujít tradiční každoroční setkání u příležitosti zakončení roku a silvestrovský ohňostroj v Ostravě – Radvanice a Bartovice. Akce začíná ve 20:45 hod a nebude chybět ani občerstvení na zahřátí. 

Kdo by se netěšil na aktivní prožití posledního dne v roce? Silvestrovský výšlap k Mirkovu prameni bude zahájen 31.12. ve 13 hodin na nám. Svatého Michala. Těšit se můžete mj. na tombolu, občerstvení a další. 

Rozloučení s rokem letošním a přivítání roku 2018 si můžete užít při půlnočním ohňostroji v Příboru. Akce začíná o půlnoci z neděle na pondělí. 

 

Dáváte přednost lyžování? Podívejte se na vyhlášené sjezdovky v Evropě.