sluneční brýle

Nevíte, jaké sluneční brýle jsou in letos v létě? My ano!

Léto pomalu ťuká na dveře. Hřejivé paprsky v nás dříve či později vzbudí potřebu zakoupit nové sluneční brýle. Abyste byli letošní sezónu in, podívejte se na nejžhavější novinky pro nadcházející teplé období. 

Velké obroučky jsou stále žádoucí

sluneční brýle sluneční brýle sluneční brýle

Dámy, jestliže jste propadly kouzlu velkých obrouček v minulých letech, nemusíte se obávat, že by v letošní sezóně nebyly v kurzu. Návrháři vědí, co je oblíbené, proto i v letošním roce dali přednost těmto brýlím.

Průhledná skla

sluneční brýle sluneční brýle sluneční brýle

Průhledná skla se zase vrací do módy. Jestliže se rozhodnete pro tuto variantu, vyberte opravdu kvalitní skla, která vás ochrání proti nežádoucímu UV záření. Obyčejné průhledné sklo totiž neposkytuje dostatečnou ochranu. 

Sluneční brýle „Pilotky“ jsou in i letošní sezónu

sluneční brýle sluneční brýle sluneční brýle

Také tyto brýle jsou oblíbené již nějakou tu dobu a nevypadá to, že by z našich skříní měly v nejbližší době vymizet. Jestli jsou sluneční brýle, které nosí rádi piloti, také vaše oblíbené, podívejte se i na další barevné kombinace v eshopu. 

Kulaté sluneční brýle

sluneční brýle sluneční brýle sluneční brýle

Stylové brýle nejen pro ženy, ale i pro muže. Volit můžete nejrůznější odstíny sklíček i obrouček. Pokud chcete být v létě opravdu in, doporučujeme tyto brýle. Díky různým druhům provedení obrouček i skel jsou vhodné k mnoha příležitostem. 

Modrá skla

sluneční brýle sluneční brýlesluneční brýle

Ač se na první pohled jeví tyto brýle jako sportovní, najdou uplatnění i při formálních záležitostech. V kombinaci se stejně barevnými doplňky či oblečením rozhodně nešlápnete vedle. 

Žlutá skla

sluneční brýle sluneční brýle sluneční brýle

Nejen na lyžích nebo na snowboardu, ale i v letních měsících najdou uplatnění brýle se žlutými skly. K dostání nejrůznější odstíny této barvy. 

Zobrazit další sluneční brýle

 

Jestliže hledáte inspiraci, jaké barevné kombinace volit na oblečení, podívejte se na jeden z nedávných článků.