Jak zvolit líčení?

Jak zvolit líčení pro hnědé nebo modré oči?

Plesová sezóna je sice dávno za námi, ale na krásné líčení je vhodná příležitost téměř vždycky. Abyste byla krásná za všech okolností, podívejte se, jak zvolit líčení pro hnědé nebo modré oči. Váš pohled bude neodolatelný a vy si budete připadat božsky.

Jak líčit hnědé oči?

Hnědoočky se nemusí bát použít modré nebo zelené stíny na oči. Naneste je na horní i spodní víčko. Dáte tak vyniknout vašim čokoládovým očím a váš pohled bude pořádně sexy. Za pomocí tužky na oči ve stejné barvě docílíte optického rozšíření očí a budete tak mít velká kukadla, po kterých jste vždy toužila. 

 

Pomocí šipek můžete prohlížet další zboží a kliknutím na konkrétní výrobek přejdete do obchodu, kde můžete zboží zakoupit.  

Jak líčit modré oči?

Většina blondýnek má modré oči, ale najdou se i brunetky, kterým příroda nadělila tyto krásné studánkové oči. Takové oči většinou stačí jen lehce zvýraznit řasenkou, docílíte tak velice něžného looku. Pokud ale rády experimentujete, dodržujte následující pravidla a váš pohled bude okouzlující za každé příležitosti.

Pro odlehčené denní líčení nanášejte na oči líčení v odstínech béžové, bronzové, meruňkové, světle růžové nebo smetanové barvy. Pro výraznější denní líčení sáhněte po tmavě hnědých, švestkových nebo světle fialových stínech. 

Jestliže se chystáte večer za zábavou, sáhněte po lesklých barvách. Můžete volit nádech stříbrné, ocelové nebo kovové barvy. 

 

Opět můžete konkrétní zboží zakoupit. Stačí kliknout na vybraný produkt a přejít do obchodu. 

 

Ať jsou vaše oči modré nebo hnědé, nezapomeňte, že méně někdy znamená více. Proto své líčení volte s rozumem. Pokud si nejste jistá, zeptejte se svých přátel, jestli je líčení v pořádku, nebo jestli je lepší ubrat.