zútulnit bydlení

Jak jednoduše zútulnit bydlení?

Plánujete zútulnit bydlení, ale nejste zrovna Pablo Picasso, abyste si navrhli své vlastní motivy? Nebo na to jednoduše nemáte čas? Proč se zbytečně stresovat, když v dnešní době jsou na trhu nejrůznější vymoženosti, ke kterým nepochybně patří například fototapety? Jejich použití je velice snadné, váš byt dokáží v okamžiku proměnit na ráj a navíc je to záležitost, která vás nepřivede na mizinu.

Jaké tapety zvolit?

Když pomineme fakt, že můžete volit z fototapet, které jsou samolepící nebo takové, které se aplikují pomocí speciálních lepidel, dále můžete volit fototapety následující:

Na zeď

  

Na dveře

  

Na podlahu

   

Na ledničku

 

Do kuchyně

   

Jaké rozměry a motivy zvolit?

Záleží, jestli chcete fototapetu mít jen jako doplněk, kdy poslouží pouze pruh tapety, nebo jestli chcete pokrýt celou stěnu, případně dveře nebo jiný povrch.

Většina dodavatelů je schopna dodat fototapetu ve vámi preferovaném formátu. Ať už se jedná o úzký pruh, který slouží k zútulnění vaší ložnice, nebo atypické rozměry, které mají za cíl zakrýt větší plochu.

Na výběr je nepřeberné množství motivů od témat s přírodou po dětské motivy. Vždy záleží na tom, do jaké místnosti plánujete fototapety dát. 

Dětské motivy

 

Pro více informací o cenách a rozměrech navštivte eshop našeho Partnera, kde si můžete jednoduše zakoupit konkrétní fototapety nebo se domluvit na fototapetách na míru.

Přejít do obchodu