videozvonek

Mějte svůj domov i firmu pod kontrolou – pomůeže vám chytrý videozvonek Ring

Podle Českého statistického úřadu v roce 2015 došlo k 9 448 vloupání do bytů, rodinných domů a víkendových chat soukromých osob. Je známé, že v době dovolených dochází nejčastěji k vloupání do těchto nemovitostí, ale týká se to i firem. Také často odjíždíte mimo domov a máte obavy, že se ve vaší nepřítomnosti někdo cizí vloupe dovnitř? Nebo jednoduše máte potřebu mít okolí svého domu či bytu neustále pod kontrolou? Pak právě pro vás je chytrý videozvonek Ring, díky kterému v Los Angeles dokázali snížit kriminalitu o neuvěřitelných 55% během 6 měsíců. 

„Se širokoúhlým HD videem, chytrou detekcí pohybu a ukládáním do cloudu jste doma, i když tam vlastně nejste. Videozvonek je ideální také v případě nechtěné návštěvy ve vaší přítomnosti. Zjistíte, kdo přišel, aniž byste museli vstát z gauče.”  

 

Co je to videozvonek Ring a jak funguje?

Jedná se o chytrý venkovní zvonek s kamerou, prostorové čidlo nebo se dá použít jako pouhá kamera.

Funguje na připojení k vaší wifi síti, kdy jsou data ukládána na cloudové uložiště Ring. Celý systém je kompatibilní s vaším mobilním telefonem přes Ring aplikaci. Vy tak snadno nastavíte detekční zóny. Podívejte se na krátké video, jak zvonek funguje

Co všechno zvonek umí?

Vizuální a hlasová komunikace

Videozvonek-zvuk

Díky snímanému úhlu v rozsahu 180 stupňů a internetu jste s příchozím v kontaktu prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Je ideální nejen pro použití doma, ale také ve firmách, kde musíte být neustále, jinak kvůli vaší nepřítomnosti přijdete o zákazníka. 

Noční vidění

Videozvonek-nocni-videni

Díky infračervenému záření (které dokáže snímat lidskou teplotu) budete schopni vidět lidské tělo i v noci.

Pohybová detekce

Videozvonek-pohybova-detekce

Pokud videozvonek zaznamená ve snímaném poli pohyb, pomocí kamery jej nahraje. Vy tak budete mít přehled o tom, co se kolem vás děje.

Automatické posílání upozornění

Automaticke posilani upozorneni

V okamžiku, kdy někdo zmáčkne váš zvonek nebo se aktivují pohybové senzory, dostanete do vašeho chytrého telefonu, počítače nebo tabletu upozornění o takovém návštěvníkovi. Pomocí aplikace Ring již nepřijdete o žádného hosta. Díky ní můžete nejen vidět, ale také slyšet a mluvit s kýmkoliv, kdo se nachází v blízkosti vašeho domova, případně kanceláře. A to i za předpokladu, že se zrovna nacházíte na dovolené.

Co vám videozvonek přinese?

Komfort

Komfort.jpg

Očekáváte důležitou zásilku? Budete mít vždy přehled o jejím doručení.

Dozor

Videozvonek-dozor

Již žádné strachování o tom, co se děje u vás doma, když nejste přítomni.

Bezpečí

Videozvonek-bezpeci(1).jpg

Na zvonění u dveří můžete odpovědět klidně z obývacího pokoje, aniž byste riskovali otevírání dveří cizím osobám.

Ochranu  

Videozvonek-ochrana

Běžné bezpečnostní systémy vás upozorní na návštěvu nečekaného hosta v domě teprve po jeho vloupání. Buďte o krok napřed. S videozvonkem o příchozím víte ještě dříve, než zazvoní u dveří. Odpovězte na zvonění odkudkoliv. Dá se říct, že s Ringem jste doma nepřetržitě.

Zaujal vás videozvonek Ring? Zjistěte více informací nebo si jej jednoduše objednejte.

Přejít do obchodu