Den matek

Blíží se Den matek. Dejte své mámě najevo, co pro vás znamená a že pro vás nepřestala existovat – ani když jste odrostli

Není to tak dávno, co se „slavilo“ MDŽ a již je tu jiný svátek. Den matek se slaví po celém světě a na rozdíl od některých svátků má své opodstatnění. Vzdává se totiž pocta matkám a mateřství. Ať už svátek slavíte 8.5. nebo druhou květnovou neděli, dejte najevo svým drahým matkám, mámám a maminkám, co pro vás znamenají a že si vážíte toho, co pro vás v životě udělaly a jak vás vychovaly. Také jim ukažte, že pro vás nikdy nepřestaly existovat. 

Největší a nejdražší vždy neznamená nejlepší

Mnoho lidí má utkvělou představu, že tu největší radost druhým udělají tím, že jim koupí ten nejdražší nebo největší dárek. Ale není to vždy pravda. Někdy lidé prahnou nejvíce po vaší společnosti a lásce. Obzvláště, když se blíží svátek typu den matek. Některé potěší už jen to, že si vzpomenete. Toto platí i v případě rodičů, kteří žijí již v osamění. Co mají z toho, když dostanou honosný a rozměrný dárek, když se o něj nemají s kým podělit? 

Buďte s rodiči nejen, když se blíží svátek

Věnujte své mámě to nejcennější, co máte – váš čas. Tím jí potěšíte ze všeho nejvíce. Důležité je uvědomit si, že rodiče vás vychovali, věnovali vám svůj čas a milovali vás celou tu dobu bez výhrad. No dobrá, někdy s drobnými výhradami třeba. Ale většinou v časech dobrých i zlých. A jisté je, že tady s vámi nebudou celou věčnost. Jednoho dne byste svého rozhodnutí – nebýt s nimi, mohli litovat. Proto s nimi buďte, dokud je čas. Ne proto, že musíte, ale že chcete. 

Den matek aneb Jak překvapit svou mámu

Chcete-li své mámě udělat radost drobným dárkem, případně jí chcete dát najevo svou náklonnost, řekněte to kytkou. Málokterá žena květiny nemá ráda. Můžete to spojit s překvapením, kdy objednáte kytku přes internet a necháte jí doručit v době vaší přítomnosti. Má to určitě své kouzlo. 

Dovoz kytek kamkoliv v ČR  Dovoz kytek do 90 minut