Biokrby patří do moderní domácnosti

Máte rádi oheň a mrzí vás, že se do jeho plamenů můžete dívat jen za teplých letních večerů na chatě u ohniště, nebo si ho dopřejete v krbu, ale nebaví vás s tím spojená údržba? Pak jsou pro vás skvělou alternativou biokrby. Díky nim si vychutnáte útulnou a jedinečnou atmosféru doslova na kterémkoli místě. Dopřejte si ten luxus dívat se do ohně i u vás doma.  Biokrby využívají k hoření biolíh, který má hned několik výhod. Hoří sytě žlutým plamenem, který je vizuálně naprosto přirozený. Vypadá přesně jako ten, který pozorujete možná zrovna ve vašem ohništi při opékání buřtů v přírodě. Navíc je ekologický, protože se k jeho výrobě využívá rostlinný základ. Tento plamen vám dopřeje nejen příjemné hřejivé světlo, ale také teplo.

Biokrby a jejich různé designy pro útulný domov

Protože jsou různé interiéry, jsou pro vás k dispozici také biokrby různých designů. Mohou vypadat starobyle, ale také ultramoderně a luxusně.

K jejich instalaci není potřeba nic víc než trocha zručnosti. Pokud si pořídíte voně stojící biokrb, umístíte si ho doslova kamkoli. Vybírat se však také dá z nástěnných biokrbů, které můžete mít doslova místo televize nebo velmi oblíbených biokrbů, které jsou umístěny v prostoru, či biokrby vestavěné. Ty už potřebují speciální místo – nehořlavý prostor, například nehořlavý sádrokarton. Určitě je dobré zohlednit to, že od krbu stoupá teplo vždy ke stropu a vzdálenost od nábytku nebo jiných hořlavých věcí by měla být asi jeden metr.

Jaký biokrb si vyberete, záleží jen na vás. To, co mají společné, je, že při jejich používání neřešíte absolutně žádný kouř, zápach ani popel. Odpadají vám tedy nepříjemné starosti se sháněním dřeva nebo s čištěním a vynášením popele. Biokrby mohou být také mobilní, takže je můžete stěhovat do různých místností, nebo si je dokonce s sebou vzít tam, kde zrovna budete mít chuť dopřát si hřejivou atmosféru.

Biokrby, které se vyplatí si pořídit, jsou vyráběny z opravdu kvalitních materiálů, kterými jsou nerez nebo tvrzený plech.

Biokrby skvěle poslouží nejen během zimní sezóny, ale můžete je využít jako krásný designový prvek a v teplém období poslouží pro navození romantické atmosféry. Pro více informací navštivte eshop.

Přejít do obchodu