biokrb

Jak vám biokrb pomůže zpříjemnit bydlení?

Také nevíte, jak si zpříjemnit bydlení? Přinášíme tip, který využijete nejen v zimním období, ale i v letních horkých dnech. Řeč je o volně stojícím biokrbu. Budete nadšení, protože tento biokrb je k dostání v mnoha provedeních, které můžete umístit do volného v prostoru, případně je můžete položit na stůl, poličku či skříňku. Navíc jsou ekologicky šetrné, nezatěžují tedy životní prostředí. 

Volně stojící biokrb je vhodný nejen do interiéru, ale skvěle se hodí i na terasu či zahradu

Díky tomu, že není třeba složitých stavebních úprav, jsou tyto krby vhodným doplňkem do bytů nebo domů. Skvěle působí ve studiových bytech, ale i tam, kde není příliš prostoru. Své kouzlo mají také na zahradě.

Krby celkově dokáží zdokonalit interiérový design každého domova, volně stojící biokrby nevyjímaje.

biokrb

Volně stojící biokrb a jeho výhody

Jednou z největších obav při pořizování krbů je jejich instalace a následné rozsáhlé úpravy v bytě nebo domě. V případě volně stojícího biokrbu můžete zůstat klidní, nevyžadují totiž komín a tím pádem i jejich instalace je velmi jednoduchá. Biokrb navíc můžete kdykoliv přepravit třeba na chatu nebo kamkoliv jinam. Když zvolíte menší provedení, pak i manipulace je snadná. A to díky nízké váze.

biokrb biokrb

Když cena hraje roli

Zatímco u zabudovaných krbů se musíte poradit se statiky, je-li vůbec v již postavené nemovitosti možné zabudovaný krb zřídit, u volně stojících biokrbů statiku ve většině případů není třeba řešit. S tím je spojená úspora peněz nejen za statika, ale také za náročný stavební proces. Navíc pořízení volně stojícího biokrbu jako takového je podstatně levnější záležitostí než v případě vestavěného krbu. Pro konkrétní varianty, ceny a další informace navštivte web, který se na biokrby specializuje.

Přejít do obchodu

Další skvělou volbou jsou nástěnné biokrby, o nichž jsme psali v článku Nástěnné biokrby, které jsou bezpečné a neškodí vašemu zdraví. V jednom z příštích článků se zaměříme na biokrby  vestavěné.