5 tipů na originální velikonoční výzdobu

5 tipů na originální velikonoční výzdobu

Jaro se pomaličku hlásí o slovo a s ním brzy přijdou i Velikonoce. Už nechcete mít výzdobu stejnou jako loni nebo předloni, ale přitom nejste moc kreativní osoba? Nevadí, od toho je zde dnešní článek, který přinese trochu té inspirace na originální velikonoční výzdobu.

Příprava na velikonoční výzdobu

Byť se může zdát, že máte před sebou složitý úkol, opak je pravdou. Na zkrášlení vašich domovů budete potřebovat pouze vajíčka, lepidlo, dekorační stuhy, ozdobné lepidlo s flitry, květináč a další věci, které seženete v galanterii nebo papírnictví. Fantazii se meze nekladou.

1. Originální květináče pro první jarní květiny

Věřili byste, že také pomocí skořápek se dá vykouzlit originální květináč? Stačí zapojit trochu zručnosti a originál je na světě. Někdy i nezručnost vyplodí dokonalý výsledek.

2. I vajíčko může zažít pár dnů slávy

Už jste se setkali s vejci, která mohou vypadat elegantně? Inspirovat se můžete hned několika styly. Veškeré propriety seženete v pořádné galanterii. Je možné použít i lepidla se třpytkami, které seženete v papírnictví. Výroba je tak jednoduchá a výsledek přitom tak skvostný.

3. Klasika nenadchne, ale neurazí

Máte-li rádi klasiku, doporučujeme jí i tak obzvláštnit. Třeba pomocí dekorační látky. Jste manuálně zruční? Pak není nic jednoduššího, než si jí uháčkovat.

4. Hravá velikonoční vajíčka, která zaručeně vykouzlí úsměv

Už jste někdy přišli na Velikonoce do místnosti, kde byla veselá vajíčka? Že ne? Proč si nezpříjemnit tento čas něčím netradičním, co vám navíc vykouzlí úsměv na tváři.

5. Velikonoční zajíc trochu jinak – tím jsme uzavřeli dnešní článek 5 tipů na originální velikonoční výzdobu

Když se řekne velikonoční zajíc, většinou si každý představí toho čokoládového. Co třeba ale zajíc, který je udělaný z vajíček? V květináči pak působí opravdu dobře.